Kochajmy się jak bracia, jedzmy jak Izraelczycy.

MENU

Telawiwska kuchnia łamie wszystkie stereotypy – arabskie wpływy niemal wyparły tradycyjną żydowską kuchnię, a roślinne jedzenie stopniowo wypiera mięsne. Nasze menu jest bardzo bliskowschodnie, a przy tym bardzo nasze. Znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione przystawki (mezze), kilka rodzajów hummusu, kanapki, sycące zupy, pity, aromatyczne sosy oraz autorskie dania fine diningowe naszego szefa Michała Babińskiego. Do tego burgery, sery, shawarmy, wina, napoje, desery… i szakszukę. Tak, wszystko jest wegańskie. Tak, mięsożercom też smakuje. W końcu łamiemy stereotypy!

DANIA & LUNCHE

Pyszne i lekkie. Komponujesz wedle uznania. Zawsze do wyboru opcja wege albo wege. Ewentualnie wege.

Stała promocja: Od 12 do 16 zjesz nawet za 21,90! Możesz się chwilę spóźnić – poczekamy.

Sprawdź lunche na sierpień tutaj.
Check august lunches menu here.

ŚNIADANIA

Weekend bez uczty to nie weekend. Śniadania serwujemy w soboty i niedziele od 10:00 do 15:00.

sniadanie mazal tov tel aviv

WEGAŃSKIE WINA

Organiczne, wegańskie, znakomite wina. Tak, bezglutenowe też. Nie szkodzi, jeśli nie znasz się na winie – z nami się poznasz.

Sprawdź kartę alkoholi tutaj.

MENU GŁÓWNE

Sprawdź menu tutaj.

HUMMUSY

Myślisz, że w hummusie nic Cię już nie zaskoczy? Spróbuj tego z karczochami. Albo z coco curry. Albo z… OK, może po prostu spróbuj wszystkich.

 

Sprawdź menu tutaj.

SŁODKIE

Nieważne, ile zjesz – zawsze jest miejsce na deser. Nasze są wyjątkowo zdrowe. Niezdrowe też się znajdą. Zapytaj obsługę!

NAPOJE

Chłodne i relaksujące – na izraelski upał albo gorące i pobudzające – na polską zimę. Zawsze świeże i pachnące naturą – niezależnie od pory roku.

Sprawdź menu tutaj.

Talk to our Hummus Bot!

Znajdź nas na

Categories