Wernisaż wystawy fotografii Wojciecha Olszanki

October 20, 2016

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej Wojciecha Olszanki, który odbędzie się w wegetariańskiej restauracji Tel Aviv Food & Wine 25 października o godzinie 19:00.

Zapraszamy do udziału w zorganizowanym przez nas na Facebooku wydarzeniu.

Wojciech Olszanka

Wojciech Olszanek jest miłośnikiem fotografii portretowej. Jego prace pojawiają się w takich tytułach jak Pani oraz Zwierciadło. Pan Olszanka współpracuje również z wieloma firmami tworząc wizualizację fotograficzną ich kampanii marketingowych.

Więcej zdjęć autora znajdziecie na:

Wstęp na wernisaż w restauracji wegetariańskiej Tel Aviv Food & Wine jest bezpłatny!

Tel Aviv Food & Wine a kultura

Wegetariańska restauracja Tel Aviv Food & Wine skupia się na wielu aspektach życia. Dbamy nie tylko o zapewnienie naszym gościom wyjątkowych doznań smakowych. Równie ważne są dla nas przeżycia duchowe. Z tego względu organizujemy lub współpracujemy przy organizacji szeregu różnych inicjatyw promujących szeroko pojętą kulturę. Gościmy w Tel Avivie m.in. :

  • wydarzenia i święta związane z kulturą żydowską – obchodzimy takie okazje jak dzień niepodległości Izrael i Chanuka – święto świateł upamiętniające cud po poświęceniu świątyni jerozolimskiej;
  • wystawy – na ścianach wegetariańskiej restauracji Tel Aviv Food & Wine gościmy prace wielu fotografów – m.in. Mariusza Czerwiaka, miłośnika fotografii ulicznej;
  • imprezy -zapewniamy naszym gościom szampańską zabawę w czasie takich przyjęć jak z okazji Sylwerstra oraz karnawału;
  • akcje charytatywne – jako restauracja wegetariańska  jesteśmy miłośnikami zwierząt. Z tego względu bierzemy udział w szeregu akcji wspierających fundacje dbające o ich dobro. Mieliśmy przyjemność organizować zbiórkę prezentów dla Fundacji Azylu pod Psim Aniołem;

Nasze wartości

Zespół wegetariańskiej restauracji Tel Aviv Food & Wine tworzą osoby pełne pasji i zaangażowania. Każdy z nas jest indywidualnością. Jako osoby żywo zainteresowane kulturą i życiem społecznym za jedno z naszych haseł przewodnich przyjęliśmy :

“Kultura z misją to dla nas czysta przyjemność”

Zależy nam, aby Tel Aviv Food & Wine był atrakcyjnym punktem nie tylko na gastronomicznej, ale i kulturowej mapie Warszawy. Jeśli masz pomysł na inicjatywę, która mogłaby wzbogacić życie naszej restauracji, zachęcamy do zostawienia komentarza. Pomóż nam uczyć Tel Aviv Food & Wine jeszcze lepszym!

Categories: News

Leave a reply