Wegańska podróż do Izraela!

MENU

Telawiwska kuchnia łamie wszystkie stereotypy – arabskie wpływy niemal wyparły tradycyjną żydowską kuchnię, a roślinne jedzenie stopniowo wypiera mięsne. Nasze menu jest bardzo bliskowschodnie, a przy tym bardzo nasze. Znajdziesz tu wszystkie swoje ulubione przystawki (mezze), kilka rodzajów hummusu, kanapki, sycące zupy, pity, aromatyczne sosy oraz autorskie dania fine diningowe naszego szefa Michała Babińskiego. Do tego burgery, sery, shawarmy, wina, napoje, desery… i szakszukę. Tak, wszystko jest wegańskie. Tak, mięsożercom też smakuje. W końcu łamiemy stereotypy!

DANIA & LUNCHE

Pyszne i lekkie. Zawsze do wyboru opcja wege albo wege. Ewentualnie wege.

Stała promocja: Od 12 do 16 zjesz nawet dwa dania z napojem za 24,90! Możesz się chwilę spóźnić – poczekamy.

Sprawdź lunche na październik tutaj.
Check october lunch menu here.

ŚNIADANIA

Weekend bez uczty to nie weekend. Śniadania serwujemy codziennie od 10:00 do 14:00.

sniadanie mazal tov tel aviv

WEGAŃSKIE WINA

Organiczne, wegańskie, znakomite wina. Tak, bezglutenowe też. Nie szkodzi, jeśli nie znasz się na winie – z nami się poznasz.

Sprawdź kartę alkoholi tutaj.
Check our drink menu here.

MENU GŁÓWNE

Sprawdź menu tutaj.
Check main menu here.

HUMMUSY

Myślisz, że w hummusie nic Cię już nie zaskoczy? Spróbuj tego z karczochami. Albo z coco curry. Albo z… OK, może po prostu spróbuj wszystkich.

Sprawdź menu tutaj.
Check main menu here.

SŁODKIE

Nieważne, ile zjesz – zawsze jest miejsce na deser. Nasze są wyjątkowo zdrowe. Niezdrowe też się znajdą. Zapytaj obsługę!

NAPOJE

Chłodne i relaksujące – na izraelski upał albo gorące i pobudzające – na polską zimę. Zawsze świeże i pachnące naturą – niezależnie od pory roku.

Sprawdź kartę alkoholi tutaj.
Check our drink menu here.