tel-aviv-gaultmillou-polska-2017

Tel Aviv w Gault&Millau Polska 2017!

Listopad 29, 2016

Gault&Millau Polska

Jest nam nieziemsko miło poinformować, że podczas wczorajszej gali Gault&Millau zostaliśmy wyróżnieni przez wpisanie naszej restauracji do żółtego przewodnika Gault&Millau Polska 2017! Sama Gala odbyła się w Łodzi, w rewitalizowanych wnętrzach EC-1 – najstarszej łódzkiej elektrowni. Tel Aviv na Gali reprezentowali: szef – Paweł Skóra oraz właścicielka – Malka Kafka.

Główne nagrody zdobyli:

  • Szef Roku – Andrea Camastra, Senses, Warszawa
  • Szef Jutra – Ernest Jagodziński , Cucina 88, Poznań
  • Młody Talent – Łukasz Budzik, Mennicza Fusion, Wrocław
  • Kobieta Szef -Katarzyna Daniłowicz, Olszewskiego 128, Wrocław
  • Szef kuchni tradycyjnej – Andrzej Polan, Mała Polana Smaków, Warszawa

Podczas Gali dowiedzieliśmy się również, że Justyna Adamczyk – którą kochamy i uwielbiamy za to co robi w polskiej gastronomii dostała zaszczytne miejsce w światowym zarządzie Gault&Millou na stanowisku wiceprezesa. Serdecznie gratulujemy <3

Pierwsza restauracja wegańska w Polsce

W tym roku w gali wzięło udział ponad 350 najlepszych szefów kuchni z całego kraju. W samym przewodniku znalazło się 460 restauracji z całej Polski wybranych przez wykwalifikowanych – i nieznanych kucharzom – inspektorów.

Tel Aviv w Gault&Millou

Jest nam jeszcze bardziej miło w związku z tym, że Tel Aviv  został pierwszą restauracją wegańską w przewodniku Gault&Millou. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Szczególnie dla naszego szefa – Pawła Skóry oraz Malki Kafki, która stoi na czele tego zamieszania – kreując i zarządzając restauracją.

Tak naprawdę za sukcesem stoi cały nasz team – menedżer zarządzający – Marcin Gilowski, sous chef – Michał Babiński oraz nasza specmistrzyni od wszelkich bezglutenowych i bezcukrowych deserów – Julia Parol. Nie osiągnęlibyśmy tego bez załogi kucharzy, kelnerów, biura i wszystkich przyjaciół, którzy nam w tym pomogli lub po prostu dobrze życzyli.

Stworzyliśmy prześwietny team, a to dopiero początek!

Dziękujemy szczególnie Wam – naszym gościom, bo to jest tak samo Wasz sukces, jak i nasz!

Za zaufanie, cierpliwość, cenne wskazówki, opinie i obecność <3

Dzię-ku-je-my!

Tel Aviv w Gault&Millou